Z 2. ligy v Plzni vezeme dvě bronzové medaile

V sobotu 22. února jsme se s naší čtyřčlennou výpravou zúčastnili 2. ligy v Plzni.

Závody přinesly napětí, silové výzvy i skvělé výkony, na které můžeme být hrdí.

V kategorii U13 se Zuzka předvedla ve skvělé formě a vylezla všech osm boulderů.

Bohužel kvůli nešťastně zvoleným cestám rozhodoval pouze počet pokusů, a tak ji absence rozstřelu připravila o lepší umístění. Janča se musela poprat s velmi silovými bouldry, ale nevzdala se a bojovala až do konce.

V kategorii U15 se Tonda postaral o krásný výsledek a vybojoval zasloužené 3. místo. V kategorii U17 si Maruška odváží bronz a ukázala skvělou formu.

Všichni naši závodníci předvedli, že dokážou přenést dovednosti z tréninku do závodu. Byli sebejistí, odhodlaní a zvládli analyzovat své chyby. Jsem na ně nesmírně pyšná a těším se na další závody! Jen tak dál.

Napsala: trenérka Petra

Mohlo by vás zajímat…

WhatsApp Image 2026 06 04 at 17.26.43
Naše příběhy

Bronz ze Štvanice putuje do Liberce! Vilda skvělý na Školním Boulder Poháru

Hnedy Prosty Kolaz Post na Facebook
Aktuality

Čtrnáct statečných na 2. lize v Ústí nad Labem